Nakupovat u nás je výhodné

Nejlepší zboží

Textil second hand z Velké Británie je nejlepší na světě. Potvrzují to naše 20-leté zkušenosti i kladné reakce zákazníků. Prodáváme nejžádanější luxusní extra výběr, obsahující mnoho módních značkových oděvů, běžnou střední kvalitu i oblíbený netříděný originál. Spolupracujeme s největšími renomovanými anglickými a skotskými třídírnami s více než stoletou tradicí.

Nízké ceny

Internetový prodej je nejlevnější distribuční kanál. Přímá cesta zboží až k vám odbourává zdražení dalšími překupníky v regionálních pobočkách. Neplatíte více, než je nutné. Přebytečné zboží na skladě pravidelně vyprodáváme za akční ceny. Katalog zboží zde.  Ceník zde. 

Stáhněte si ceník ve formátu PDF

Doprava zdarma

Snižujeme vaše náklady. Zboží posíláme zásilkovou službou po celé ČR zdarma. Cenu dopravy na Slovensko vám sdělíme e-mailem nebo telefonicky. Centrální rozvoz je ekologický a nejlevnější. Ušetříte své auto, benzín i čas. Nakupujte on-line z pohodlí domova a jen prodávejte.

Množstevní slevy, zásobování jiných velkoobchodů

Provozujete velkoobchod nebo více maloobchodních prodejen? Nakupujete větší objemy zboží? Napište nám nebo zavolejte na tel. 777 333 311. Poskytneme vám výrazné individuální množstevní slevy. Budete mile překvapeni.

Výhodný poměr kvality a ceny

Zaručujeme ocenění našeho zboží pro maloobchodní prodej s dlouhodobým průměrným rabatem 100% z nákupní ceny, tedy 50% z prodejní ceny.

Záruka původu zboží

Nemáme vlastní maloobchodní prodejny. Zabýváme se pouze velkoobchodem. V naší centrále neumožňujeme kusový výběr. Naše zboží je nepřebrané. U nás obdržíte skutečně původní nedotčený sortiment přímo z anglických a skotských třídíren. Do kartonových krabic a pytlů 10 – 20 kg zboží přebalujeme z velkých 100 – 250 kg žoků, určených pro velkoodběratele.

Menší balení

Prodáváme i krabice nebo pytle 10 a 15 kg. Nakoupíte tak více druhů za méně peněz.

Nákup bez živnostenského listu

Uplatňujeme obchodní model přímého prodeje, direct selling. Nakupují u nás jak velkoobchodní zákazníci, majitelé prodejen, tak i koneční spotřebitelé bez živnostenského listu. Nevyžadujeme žádnou smlouvu či předchozí registraci. Naše zboží si můžete koupit pro svůj obchod, přímý domácí prodej formou fashion party i pro svojí osobní potřebu. Můžete ihned objednávat.

Garance vrácení zboží – záruka vaší jistoty

Nákup u nás je bezpečný a bez rizika. Zboží zakoupené před internet a zasílané zásilkovou službou můžete vrátit do 14 dnů bez udání důvodu. Obdržíte zpět své peníze. Podrobnosti v e-shopu na stránce Podmínky.

Vaše spokojenost

Nedodáváme vám jen oblečení, ale také řešení vašeho života. Chceme, abyste si prodejem našich oděvů vydělali peníze a nakupovali u nás pravidelně. V této snaze nám pomáhá naše dlouholetá zkušenost a znalost trhu. S textilem second hand obchodujeme od roku 1991. Záleží nám na vašem úspěchu a důvěře.

Těšíme se na spolupráci s vámi

Zpět na úvodní stránku