Domácí móda - přímý, osobní, domácí prodej

Tato stránka je určena pro zákazníky, kteří neprovozují obchody. Přináší základní informace a tipy, jak začít prodávat levné oděvy.

  • Chcete úspěšně přežít ekonomickou krizi? Usnadnit si život?

  • Chcete oblékat sebe a celou rodinu (skoro) zadarmo?

  • Chcete ušetřit, vydělat si a ještě se skvěle bavit?

Nakupujte oděvy second hand ve velkoobchodu za nejnižší možnou cenu.

Nevyžadujeme živnostenský list ani předchozí registraci. Můžete ihned objednávat v našem e-shopu TOMCAT - ModaNet, e-mailem levnamoda@email.cz nebo na tel. 777 333 311.

Nejvíce módy za nejméně peněz - a ještě u vás doma

Při nákupu velkoobchodního balení získáte oblečení second hand za nejnižší možnou cenu na trhu. Levněji to nejde. Jsme přímí dovozci. Navíc dostanete prvotřídní oděvy přímo z anglických a skotských třídíren, které nikdo v Čechách ještě nepřebral. Proto obsahují mnoho nejlepších výběrových zánovních značkových módních kusů, o které je největší zájem a které často v prodejnách second hand nenajdete, protože jsou hned prodány.

Ceny velkoobchodních balení

Ve velkoobchodu se neprodává na kusy, ale na váhu. Cena za 1 kg se pohybuje zhruba od 30,- do 380,- Kč/kg, podle druhu a kvality. Jeden pytel nebo krabice stojí řádově tisíce korun. Můžete ale objednat menší, levnější balení nebo se společně složit s příbuznými či známými a oděvy si pak rozdělit. Na 1 kg připadá podle druhu cca 3 – 8 kusů oděvů. Jeden kus v přepočtu vychází v průměru na 10,- až 70,- Kč, opět podle druhu a kvality.

Co je to domácí prodej

Domácí prodej (home party selling) je forma tzv. přímého, osobního prodeje (direct, personal selling). Distribuce zboží „z ruky do ruky“ lidem v nejbližším okolí, bez stálé prodejny, je historicky nejstarší a na celém světě dodnes nejrozšířenější obchodní metoda. Tento systém úspěšně používá celá řada mezinárodních firem, jako je Avon, Oriflame, Amway, Fin Club, Just, Mary Kay, Zepter, Vorwerk, Tupperware, Herbalife, Jockey atd. Velkoobchod TOMCAT - BRITISH FASHION rozvíjí přímý prodej v oblasti textilu second hand, formou single-level-marketing.

FASHION PARTY, užitek i zábava

Až vyberete ze zakoupeného balení oblečení pro sebe a své blízké, můžete zbylé kusy prodat na internetu, příležitostné burze atd. Můžete také začít pořádat FASHION PARTY, domácí prodejní akce. Pozvete své příbuzné, kamarádky, sousedky, známé, kolegyně z práce atd. na návštěvu spojenou s předvedením oblečení. Bude zábava, pohoda, kafe, pohoštění, pití, debata, všichni si budou oděvy prohlížet a mnoho věcí si od vás koupí.

FASHION PARTY, služba a důvěra

Potom účastnicím vaší FASHION PARTY řeknete, ať příště pozvou také své další přítelkyně a doporučí jim vaši nabídku oděvů. Povědomí o možnosti nákupu u vás se bude šířit ve vašem okolí. Časem si tak vybudujete síť kontaktů, fanynek, příznivkyň, stálých zákaznic. Lidé rádi nakupují u svých známých, kterým důvěřují, u kterých mají příležitost si oblečení v klidu podrobně prohlédnout a vyzkoušet, případně půjčit domů.

FASHION PARTY, náhrada prodejen

Vaši blízcí určitě přijmou možnost přímého prodeje s povděkem a budou se na FASHION PARTY těšit, protože zejména v menších obcích často chybí nejen obchody s textilem second hand, ale i možnost nákupu kvalitních oděvů vůbec, nepočítáme-li asijské stánky a tržnice. Provoz prodejny je drahý a pro málo zákazníků se nevyplácí.

Přímý prodej formou FASHION PARTY je přitažlivý, protože:

  • kromě nákupu oděvů nevyžaduje vstupní investice ani speciální znalosti,
  • nemá žádné stálé, fixní náklady,
  • dá se provozovat jako vedlejší pracovní činnost mimo hlavní zaměstnání,
  • zaplní mezery na trhu a dodá zboží tam, kde není možné udržet stálou prodejnu,
  • výdělek je přímo závislý na snaze a úsilí prodejce.

Start a rozšíření podnikání

Začne-li vás prodej oděvů bavit, můžete si tak přivydělat při zaměstnání, mateřské dovolené, důchodu atd. Nezaměstnanost roste, ceny stoupají, každá možnost práce a zisku je vítaná. Můžete se stát naší smluvní oficiální partnerkou FASHION LADY nebo partnerem FASHION MAN pro domácí prodej formou FASHION PARTY. Můžete také zkusit vlastní internetový obchod, e-shop nebo si otevřít malou prodejnu, pro začátek nejlépe ve vlastních prostorách nebo s minimálním nájmem. Zřízení prodejny podléhá zákonným normám a příslušné legislativě (stavební zákon, živnostenský zákon, hasiči, hygiena atd.). Potřebné informace vám rádi poskytneme.

Zákonné normy a právní podmínky

Daňové a účetní zákony nerozlišují pojmy maloobchod a velkoobchod. Tyto termíny užívá pouze marketingová teorie a praxe. Je rozhodnutím každého prodejce, jakými způsoby a komu bude prodávat. Každý má právo nakoupit oblečení pro sebe, rodinné příslušníky i známé a nepotřebné oděvy dále prodat.

Živnostenský úřad, finanční úřad, daně

Maximální roční částka nahodilých jednorázových příjmů osvobozených od daně (např. z prodeje osobních věcí) činí 20.000,- Kč ročně. Budete-li prodej oděvů provozovat jako pravidelnou opakovanou činnost za účelem zisku a vaše příjmy přesáhnou uvedenou roční částku osvobozenou od daně, jste povinni vyřídit si na živnostenském úřadě živnostenský list a zaregistrovat se na finančním úřadě. V případě pochybností se zeptejte svého účetního, daňového poradce, příslušného úřadu.

Záruka vrácení zboží – jistota bezpečného nákupu bez rizika

Naše zboží je v oboru second hand špičkové. Nicméně se jedná o použité oblečení, proto jsou známky opotřebení normální. Nebudou-li se vám oděvy líbit, celé balení můžete při zásilkovém prodeji podle zákona vrátit a dostanete zpět své peníze. Podrobnosti v e-shopu na stránce Podmínky. Není možné vracet a vyměňovat jednotlivé kusy z pytle, pouze celé balení. Zboží vozíme z největších velkoskladů, kde se třídí až 80 tun, tj. asi 7 kamionů, tj. asi 280 000 kusů oděvů denně. Při tomto množství je určitá chybovost nevyhnutelná a běžně se sem tam nějaké vadné oděvy objeví. Jak se říká, není růže bez trní. Ze zkušenosti můžeme říci, že reklamaci řešíme v průměru jen 1-2x za měsíc.

 

Upozornění - COPYRIGHT ©

Jsme držiteli registrovaných ochranných známek BRITISH FASHION®, BRITISH TRADING®, BRITISH OUTLET®, OUTLET ENGLAND®, OUTLET ANGLIE®, OUTLET MAX®, TEXTIL MAX®, TOMCAT®, INTERTEX®. Výše uvedené registrované ochranné známky jsou spolu s názvy FASHION LADY, FASHION MAN, DOMÁCÍ PRODEJ – FASHION PARTY, FAMILY MIX nedílnými součástmi námi vyvinutého a užívaného obchodního konceptu a jsou tímto chráněným vzorem. Užití těchto prvků bez smlouvy uzavřené s naší firmou znamená porušení práv k ochranné známce a § 44-48 obchodního zákoníku (nekalá soutěž, klamavá reklama, vyvolání nebezpečí záměny, parazitování na dobré pověsti).

Zpět na úvodní stránku